O e-shopu

E-shop www.doplnkyvyzivy.cz s centrálním skladem v Uherském Hradišti byl spuštěn v září 2016. Sortiment tohoto obchodu zahrnuje doplňky výživy od fitness suplementů přes superpotraviny až po zdravé dobroty. Jedno však mají nabízené produkty společné - podporují zdravý životní styl a vaši celkovou vitalitu.

 

Navzdory tomu, že se jedná o internetový obchod, objednávky nemusíte nutně odesílat prostřednictvím počítače. Pro Vaše pohodlí jsme vytvořili přehlednou mobilní verzi, která je plně funkční na všech mobilních telefonech i tabletech. Kromě toho dennodenně přijímáme i telefonické objednávky na tel. čísle 775 502 686.

Vedle e-shopu náš tým provozuje řetězec fitness center Infitness, který v České republice působí již od roku 2011. V současné době Infitness zahrnuje pět poboček - ve Zlíně, Uherském Hradišti, Prostějově, Valašském Meziříčí a Hodoníně. Vybrané pobočky (Zlín a UH) mohou sloužit jako výdejní místa Vámi objednaného zboží v případě, že preferujete si jej vyzvednout osobně. Infitness a www.doplnkyvyzivy.cz samozřejmě spolupracují a vzájemně poskytují svým členům a pravidelným zákazníkům nespočet výhod.

Pro registrované uživatele e-shopu máme rovněž přichystánu řadu překvapení. Jestliže si nejste s objednávkou příliš jistí, doporučujeme využít služeb našeho online nutričního poradce, který vám na základě několika rychle zodpovězených otázek vyhodnotí balíček produktů přímo na míru. Dále se můžete těšit na nejrůznější dárky či slevy, vždy v závislosti na hodnotě Vašeho nákupu. Hodnoty všech vašich objednávek se navíc sčítají a po dosažení určitého limitu získáváte, jako náš věrný zákazník, další benefity, kterých můžete využívat.

Na stránkách e-shopu budou pravidelně přibývat nejrůznější články a novinky z oblasti fitness a zdravého životního stylu. Kromě toho pro vás vždy připravíme recepty na lákavé dobroty z vybraných ingrediencí. Můžete se jimi inspirovat a během pár minut si připravit nutričně vyváženou a zdravou lahůdku. 

Chceme pomoci našim zákazníkům zlepšit kvalitu jejich života. Vštípit jim do podvědomí, že zdraví je jen jedno a je nezbytné se o něj patřičně starat. Naším přáním je šťastný zákazník vedoucí spokojený život plný zdraví a pohybu. Proto neváhejte a obraťte se na nás s vašimi dotazy, připomínkami či nápady. Postrádáte v sortimentu váš oblíbený produkt? Stačí nám napsat jeho název! Budeme vděční za veškeré návrhy na zlepšení a zpětnou vazbu, kterou nám poskytnete. 

Váš tým www.doplnkyvyzivy.cz